Výtvarná výchova

6. a 7.třída

PROTOŽE TO STÁLE NEVYPADÁ NA NÁVRAT DO ŠKOLNÍCH LAVIC MÁM PRO VÁS DALŠÍ ÚKOL. TROCHU SE ALESPOŇ ODREAGUJETE OD VÝUKY A VYZKOUŠÍTE SI JINÉ PŘEDMĚTY I TROCHU ODLIŠNOU FORMOU.

JISTĚ JSTE SI VŠIMLI, ŽE PROBÍHÁ VELKÁ ŠKOLNÍ SOUTĚŽ. NEMUSÍTE SE ZAPOJOVAT, ALE PROSÍM ÚKOLY TVOŘTE S NÁMI. KDO Z VÁS BY ZÁROVEŇ CHTĚL I SOUTĚŽIT NECHŤ MI TO NAPÍŠE, NEO SE ROVNOU PŘIHLÁSÍ FORMULÁŘEM.

KOUKNĚTE SEM A SLEDUJTE INSTRUKCE

POSLAT FOTOGRAFIE DĚL

8. a 9.třída

KOUKNĚTE SEM A SLEDUJTE INSTRUKCE