PROSBA

Drazí rodiče, prarodiče a všichni co pečujete a staráte se o děti školou a školkou povinné.

Prosím myslete na sebe, vaše rodiny, přátele i všechny ostatní se kterými přijdete do styku i na nás. Jestliže vaše dítě kašle, smrká, má teplotu, není mu dobře, nebo jakkoliv jinak vykazuje u něj ne úplně standartní zdravotní stav, nedávejte ho do školy/školky mezi ostatní.

Vím, tato situace někoho znepokojuje víc, někoho méně, ale zkusme se všichni zastavit a zamyslet se nad tím, že ne všichni mají silnou imunitu, pevné zdraví a možnosti či rodinu, která pomůže. Věřte mi, že ani my všichni, kteří se podílíme na chodu školy a školky nemáme radost z prázdných tříd a ticha, které prolomí pouze online výuka. Mimo jiné osobní kontakt je dle mého velmi důležitý! ALE NE ZA KAŽDOU CENU…

Než tedy vyšlete svoje dítě do školy mějte na paměti, že nic nenahradí zdraví a vše se dá řešit, jen se stačí ozvat. Někdy to není nejjednodušší cesta zato nás možná naučí víc.

Pevné zdraví, nervy a krásný adventní čas

VM