Classroom for math learning with formula on chalkboard. Vector cartoon illustration of empty school class interior for mathematics, geometry and algebra learning

Těším se na Vás :-)

Dobrý den všem dětem, rodičům i pedagogickým a nepedagogickým zaměstnancům ZŠ a MŠ Pernarec.

Ráda bych se představila a zároveň i všechny ujistila, že chod školy není nijak ohrožen, těší se na vás noví učitelé, vylepšená škola – máme nová plastová okna a podlahovou krytinu ve cvičebně i hale na druhém stupni. Doufám, že děti budou spokojené, jako jsme zatím my.

Něco málo o mé osobě. Jmenuji se Veronika Mudrová od 1.8. 2020 jsem převzala funkci ředitelky ZŠ a MŠ Pernarec. Mám v plánu zachovat aktivity školy a zpestřit je dalšími akcemi a využít nové a další možnosti, které se nám naskytnou. Věřím, že naše vzájemná spolupráce ponese vytoužené ovoce.

Co se týká výuky, pedagogický sbor je zajištěný a není žádný důvod k obavám o kvalitu výuky (noví učitelé jsou kvalifikovaní a mají dle referencí skvělý přístup k dětem a náležité znalosti).

Rozhodně se díky distanční výuce, která probíhala v době nouzového stavu, na začátku roku zopakuje učivo druhého pololetí, aby děti měly na co navázat. Výuka je tedy zajištěna pro hladký přechod na další vlnu informací a znalostí, které vaše děti čekají.

Moc se těším na naši vzájemnou spolupráci a na osobní setkání s vámi všemi.

S pozdravem a přáním krásného a zážitky plného zbytku prázdnin

Mgr.Veronika Mudrová