Nošení roušek

Ve školní jídelně platí pravidlo odstupu 2m ve frontě, pouze žáci jedné třídy sedí pospolu žáci další jiné třídy mají “rozestup” 1,5 m od první či je mezi nimi prázdný stůl. U jednoho stolu sedí pouze děti z té samé třídy.

OD 18.9. mají všichni žáci na DRUHÉM STUPNI ( tzn. 6. až 9. třída) POVINNOST nosit roušku, šátek, štít či jiný prostředek k zakrytí dýchacích cest a to i při VYUČOVÁNÍ

OD ČTVRTKA 10.09. 2020 se ve vnitřních prostorách školy (všechny společné prostory mimo třídy) MUSÍ NOSIT ROUŠKA NEBO JINAK ZAKRYTÉ DÝCHACÍ CESTY (ústa i nos)

V Mateřské školce PLATÍ pravidlo nošení roušky PRO DOSPĚLÉ OSOBY , děti budou v oddělených skupinách na “svých” patrech, budou chodit i ve svých skupinách ven ( nebudou se mísit do sebe) – tudíž ROUŠKY PRO NĚ POVINNÉ NEJSOU !

SLEDUJTE PROSÍM INFORMACE, VE CHVÍLI KDY SE COKOLIV ZMĚNÍ BUDEME REAGOVAT CO NEJRYCHLEJI A NEJEFEKTIVNĚJI

DĚKUJI

Mnoho zdraví