INSTRUKCE 3. ÚKOL

Koláž

Koláž bude na téma „Čertovina“

K prosincovým adventním týdnům neodmyslitelně patří Mikuláš, čerti a anděl. Proto se náš třetí úkol bude týkat právě tohoto tématu.

Vytvořte koláž s čertovským/pekelným námětem.

Na koláž použijte různé materiály, barvy, styly malby a kresby. Dbejte však na to aby koláž nebyla zmatená a tzv. „přeplácaná“ a bylo z ní patrné téma. Snažte se o rozmanitost, buďte kreativní.

Vymyslete pro svou koláž název.

Formát koláže je A3

Materiál – čtvrtka.

Na zadní straně výsledné práce bude čitelně napsané jméno dítěte, třída, popřípadě oddělení MŠ a název koláže.

Čtvrtku si vyzvednete ve školní družině 30. 11. Od 12.00 do 14.30 hodin nebo 1. 12. od 8.00 do 14.30 hodin.

Děti, které chodí do školy a mají sourozence v MŠ nebo vyšších ročnících ZŠ, dostanou čtvrtku pro sebe a sourozence ve škole/dužině.

Pokud nemáte možnost si čtvrtku vyzvednout, ozvěte se do emailu DRUZINA@ZSAMSPERNAREC.CZ

Výslednou práci odevzdáte 7. 12. 2020

Děti co navštěvují školu, odevzdají třídní učitelce. Ostatní odevzdají do schránky, která bude připravená u hlavního vchodu na druhý stupeň ZŠ.

V případě potřeby nás kontaktuje na email  DRUZINA@ZSAMSPERNAREC.CZ